Support

Gwarancja wsparcia i asysty technicznej - sprawdź najlepsze rozwiązania.

Bądźmy w kontakcie

Niezawodność

Innowacyjne projekty i najwyższa jakość oferowanych rozwiązań.

Sprawdź dziś!

Opłaty

  • Polska - przesyłki darmowe
  • Unia Europejska - według stawek UPS
  • Świat - do uzgodnienia

Dlaczego warto studiować za granicą?

Współćzesny rynek pracy kładzie nacisk na współpracę z zagranicą, a także międzynarodowe projekty dlatego też tak ważna jest znajomość języka obcego. Najszybszą drogą do jego nauki jest wyjazd zagraniczny, bardzo dobrą okazją do niego jest czas studiów. Dlaczego?

Osoby rozpoczynające studia są pełne energii, mają chęć poznawania świata oraz rozpoczynania nowych znajomości. Studia zagraniczne są więc doskonałym pomysłem na spełnienie marzeń, a dodatkowo jest to idealna inwestycja w przyszłość. Wyjeżdzając do innego kraju mamy większe możliwości wyboru kierunków niż na polskich uczelniach, to samo zresztą dotyczy późniejszego zatrudnienia – za granicą na młodych absolwentów czeka zdecydowanie więcej ofert pracy niż w Polsce. Jeżeli jednak po studiach zdecydujemy się na powrót do kraju to bez wątpienia dyplom zagranicznej uczelni będzie naszym dużym atutem. Świadczył on będzie o naszej odwadze, ambicji i wysokich umiejętnościach językowych. Co więcej za granicą studia oparte są na zajęciach praktycznych, więc zdobędziemy w ich trakcie konkretne kompetencje niezbędne do podjęcia danej pracy.

Oprócz aspektów zawodowych studia na zagranicznej uczelni to także życie studenckie w międzynarodowym środowisku, które sprzyja zawieraniu przyjaźni i poszerzeniu naszej wiedzy o świecie. Międzynarodowe znajomości i wielokulturowe środowisko z pewnością wpłyną korzystnie na nasz rozwój osobisty.

Zanim jednak zaczniemy studiować za granicą czeka nas dość długa droga związana z przygotowaniami do egzaminów, załatwianiem różnych dokumentów, formularzy i miejsca zakwaterowania. Na szczęście możemy liczyć na pomoc centrów edukacji. Wchodząc w odpowiednią zakładkę na stronie uzyskamy niezbędne informacje, które pomogą nam odnaleźć się w chaosie zaświadczeń i dokumentów. Profesjonaliści w nauce języka pomogą nam załatwić nie tylko sprawy aministracyjne, ale także idealnie przygotują nas do zdania testów i egzaminów na studia, a po otrzymaniu indeksu uczelni pomogą nam przy zakwaterowaniu oraz odnalezieniu się w nowym miejscu. Warto zapoznać się więc z ofertą centrum i zacząć spełniać swoje marzenia.