Support

Gwarancja wsparcia i asysty technicznej - sprawdź najlepsze rozwiązania.

Bądźmy w kontakcie

Niezawodność

Innowacyjne projekty i najwyższa jakość oferowanych rozwiązań.

Sprawdź dziś!

Opłaty

  • Polska - przesyłki darmowe
  • Unia Europejska - według stawek UPS
  • Świat - do uzgodnienia

Najmodniejsze torby ? zawsze na topie

modne akcesoriaJeszcze do niedawna rekordy popularności w modzie ?torebkowej? biły duże kopertówki oraz poręczne listonoszki, w tym sezonie można z kolei zaobserwować wyraźny zwrot ku solidnym i pojemnym kuferkom. Noszone w dłoniach lub fikuśnie zawieszone na ramieniu doskonale dopełnią naszego wizerunku i stają się doskonałym akcentem wyróżniającym nas z tłumu. Kuferki widać bardzo wyraźnie na pokazach mody oraz w najnowszych kolekcjach największych domów mody. Jeden klasyczny fason przyjmuje jednak wiele form i zaprezentowany jest obecnie w wielu odsłonach. Kwadratowe, okrągłe, gładkie oraz wzorzyste ? bez względu na to, jaki mamy styl oraz osobowość będziemy w stanie znaleźć coś dla siebie.

Jakie kuferki będą na tobie w nadchodzącym sezonie? Przede wszystkim wyraziste i praktyczne oraz nawiązujące do przeszłych trendów. Wiele z proponowanych akcesoriów to granatowe walizki, niewielkie kuferki retro lub też takie, które nawiązują swoim wyglądem do szkolnych tornistrów, pokrytych zabawnymi wzorami oraz charakterystycznymi motywami. Cały poprzedni sezon zdominowała moda na vintage, która nie wydaje się schodzić z piedestału, dlatego też bez ograniczeń możemy czerpać pełnymi garściami z pojawiających się propozycji oraz pojawiających się już wcześniej schematów. Moda jest po to, żeby się nią bawić i przełamywać standardowe podejścia, dlatego też bez wątpienia można powiedzieć, że modne torby to przede wszystkim takie, które są zgodne z naszym wizerunkiem, są nam bliskie i praktyczne. Nie możemy w końcu zapominać, że torebki służą określonemu celowi i powinny być na tyle funkcjonalne, żeby były w stanie pomieścić wszystko to, czego akurat potrzebujemy i co zawsze powinno być pod ręką. Modne torby mogą więc wyglądać jakby były wyjęte bezpośrednio z babcinej szafy, bez względu na to czy są małe i zawieszane na ramieniu czy też w kształcie trapezu z poręczną rączką.

Na topie jest wszystko, łącznie z własną, nieograniczoną niczym, kreatywnością. Współcześnie, kiedy na wieszakach w sklepie pojawia się tysiące identycznych wzorów dodatków oraz ubrań, oryginalność jest w cenie, trudno więc się dziwić, że coraz więcej kobiet sięga po nowe rozwiązania starając się wyróżnić czymś na tle swoich koleżanek. Rekordy popularności biją blogi kreatywne, na których możemy poznać tajniki samodzielnego szycia oraz ozdabiania torebek, dzięki czemu na ulicach naszych miast coraz częściej można zobaczyć młode dziewczyny z bawełnianymi torebkami, które ozdobione są naprasowankami, haftami czy też malowanymi szablonami. Modne torby mogą być też zgodne z troską o środowisko, dlatego też coraz częściej i głośniej mówi się o potrzebie rezygnacji z torebek foliowych na rzecz bawełnianych i lnianych torebek wielokrotnego użytku. Pierwsze, zielone torby eko nie cieszyły się spodziewaną popularnością, przede wszystkim dlatego, że wyglądały identycznie, były intensywnie zielone i można było je nabyć za niewielką sumę w każdym sklepie spożywczym. Okazało się, że o wiele bardziej trafionym rozwiązaniem było postawienie na prostą, bawełnianą torbę w neutralnym kolorze, która pozwalała na dowolne jej ozdabianie. Wiele ze współczesnych propozycji to modne torby ekologiczne, które w sprzedaży pojawiają się z mini zestawami artystycznymi, za pośrednictwem których własnoręcznie można ozdobić swoje torebki lub też takie produkty, które wyposażone są miejsca na własne zdjęcia czy też hasła, które mogą być doskonałym manifestem swoich poglądów oraz stylu życia.

Bez wątpienia ogromny wpływ na popularyzację tego typu działań miały wielkie gwiazdy kina, sceny muzycznej oraz sami projektanci, którzy sprawili, że na ramionach celebrytów pojawiły się ekologiczne worki z napisem ?I'm not a plastic bag?, które szybko stały się obowiązkowym atrybutem osób uważających się za członków elity. Najczęściej spotykanie modne torby ekologiczne to torby płócienne, które uważane są za najbardziej przyjazne środowisku, torby biodegradowalne, które zawierają w sobie polimery i ulegają rozkładowi oraz torebki polipropylenowe, które nadają się do ponownego przetworzenia. Coraz chętniej też sięgamy po torby papierowe, które nie są jednak uważane za ekologiczne w stu procentach. Można oczywiście oddawać je na makulaturę, ciągle jednak mamy ogromny problem z ich produkcją, która w praktyce okazuje się niezwykle szkodliwa dla środowiska. Te najbardziej tradycyjne powstają jednak na skutek przetworzenia starego papieru, dlatego też stają się symbolem ponownego przetwarzania zużywanych przez nas materiałów. Papierowe torby mogą być także ostatnim krzykiem mody, okazuje się bowiem, że chętnie sięgają po nie projektanci. Rekordy popularności bije obecnie ?Vasari Bag?, która zadebiutowała na pokazie mody męskiej Jil Sander i kosztuje aż 290 dolarów. Można się spierać czy zwykła papierowa torebka może być warta aż takich pieniędzy zwłaszcza kiedy mamy do niej bezpośredni dostęp w każdym szanującym się supermarkecie praktycznie za darmo, jak się jednak okazuje troska o środowisko może być w cenie. Dlaczego interesują nas dzisiaj przede wszystkim modne, a nie praktyczne czy wygodne torebki? Być może na blogu http://www.torebka-sklep.pl/ znajdziemy odpowiedzi na to pytanie.