Support

Gwarancja wsparcia i asysty technicznej - sprawdź najlepsze rozwiązania.

Bądźmy w kontakcie

Niezawodność

Innowacyjne projekty i najwyższa jakość oferowanych rozwiązań.

Sprawdź dziś!

Opłaty

  • Polska - przesyłki darmowe
  • Unia Europejska - według stawek UPS
  • Świat - do uzgodnienia

Czy zimą wystarczą nam same kosmetyki do pielęgnacji włosów?

papilotyBez wątpienia każda kobieta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno ujarzmić włosy zimą. Kiedy na zewnątrz panuje siarczysty mróz i wieje zimny wiatr, a nasze szyje otulają wełniane szale, kosmyki mogą reagować gwałtownie na wszelkiego rodzaju pocieranie czy różnice temperatur.

Ze względu na to, że szczególnie często narażone jesteśmy na przemieszczanie się z ciepłych miejsc w zimne, różnice temperatur niekorzystnie odbijają się na jakości całych naszych fryzur. Zimą chętniej więc sięgamy po specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji włosów, które mają otulić nasze pasma ochronną powłoką, zapewnić im elastyczność i właściwy poziom nawilżenia. Na rynku dostępnych jest kilkaset produktów, które dopasowane są nie tylko do niwelowania najczęstszych problemów z kosmykami, ale i bezpośrednio do ich struktury, dlatego też w ofercie wielu znanych marek znaleźć można nie tylko szampony czy odżywki przeznaczone do pielęgnacji przesuszonej skóry głowy, ale i spraye czy maski do włosów kręconych, farbowanych, prostych, krótkich, cienkich czy narażonych na intensywne modelowanie.

Powinnyśmy jednak pamiętać, że nawet najlepsze kosmetyki do pielęgnacji włosów nie zdziałają wiele, kiedy nie będziemy dostarczać swoim fryzurom mikro i makroelementów od wewnątrz. Każda kobieta powinna zatem dbać o odpowiednio zbilansowaną dietę, w której znajdą się nie tylko owoce, zielone warzywa, nabiał oraz produkty zbożowe z pełnego ziarna, ale i...odpoczynek. Kiedy jesteśmy przemęczone, spięte czy niewyspane, nasze kosmyki automatycznie zaczynają się buntować i wyglądają analogicznie do naszego samopoczucia. Dlatego też przed przystąpieniem do walki z niezdyscyplinowanymi pasmami, zadbajmy o siebie, a potem zaopatrzmy się w dobre i dostosowane do naszych potrzeb kosmetyki do pielęgnacji włosów. Dzięki temu zyskamy narzędzia do skutecznej walki z uszkodzeniami, kruchością, przesuszeniem i rozdwajającymi się końcówkami. Takie działanie połączone z właściwym posługiwaniem się urządzeniami termicznymi, takimi jak suszarki czy prostownice, z pewnością doprowadzi nas do sukcesu, którym będą piękne, lśniące i ? przede wszystkim ? zdrowe włosy.